Parasol finansowy Kingsman - czym jest i poco go stworzyliśmy?

2022-11-25 08:58

Na naszej stronie możecie Państwo w dość szybki oraz intuicyjny sposób przejrzeć oraz zakupić przeróżne oferty samochodów osobowych jak i dostawczych. W obecnych czasach nakładających się kryzysów polityczno ekonomicznych zdecydowaliśmy się na poszerzenie ofert, które posiadają tak kluczowe elementy jak: niska rata, sniska suma opłat, oddajesz auto kiedy chcesz, leasing w euro.

Parasol finansowy Kingsman - czym jest i poco go stworzyliśmy?

Aktualnie skupiliśmy się z czterema dostawcami finansowania na wypracowaniu ofert które mogą pasować praktycznie do każdego klienta. 
W naszej ofercie znajdziecie dzisiaj Państwo produkty tj.:

LEASING OPERACYJNY z wysokim wykupem

To nasz sztandarowy produkt. Mamy niską ratę i najwyższy możliwy wykup na rynku. 
Nasz sztandarowy produkt. Nie należy do najtańszych form finansowania (suma opłat) ale pozwala na wygenerowanie niskiej raty w trakcie trwania umowy. Liczony jest w formule:
 • wkład własny - 0% 
 • okres umowy - 5 lat 
 • wykup - 40% 

POŻYCZKA LEASINGOWA - czyli Ty jesteś właścicielem na starcie umowy.

EUROLEASING - czyli finansujemy auto płacąc w euro.

Leasing w euro ale faktura przeliczana jest na PLN po aktualnym kursie - wszystkie oferty na stronie były liczone po zawyżonym kursie 4.75 PLN. Zaszyliśmy również mechanizmy liczące które każdego dnia przeliczają wszystkie oferty automatycznie. Suma opłat przy euribor średnio wynosi 115% przy założeniach:
 • wkład własny - 10% 
 • okres umowy - 5 lat 
 • wykup - 30%

WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY

Mamy do wyboru praktycznie wszystkie instytucje zajmujące się wynajmem długoterminowym na polskim rynku. Jesteśmy oficjalnym brokerem Arval Polska, Masterlease, Mleasing czy też Santander. Oferty kalkulowane w oparciu o raty stałe i w większości przypadków uwzględniają one wszystkie koszty tj.:
 • Ubezpieczenie AC/OC
 • Ubezpieczenie GAP 
 • Serwis samochodowy 
 • Assistance

LEASING OPERACYJNY Z OPCJĄ "ODDAJESZ KIEDY CHCESZ" -

To nowa usługa na rynku skierowana do osób, które są dzisiaj w trakcie poszukiwania samochodu, ale posiadają obawy ekonomiczne co zaburzą ich decyzyjność w związku z zakupem nowego pojazdu. W tej usłudze otrzymujesz pojazd, który praktycznie w każdej chwili trwania umowy w przypadku problemów finansowych możesz zwrócić pojazd do firmy finansującej. Nastąpi sprzedaż pojazdu oraz rozliczenie umowy. 


CO JESZCZE ZROBILIŚMY DLA NASZYCH PRZYSZŁYCH KLIENTÓW? 

 • Obniżyliśmy całkowicie marże na usługach finansowych aby uzyskać najniższe SUMY OPŁAT W LEASINGU 
 • Podniesliśmy poziomy rabatowania na naszych pojazdach 

Dlaczego zdecydowaliśmy się na stworzenie "Parasola Finansowego Kingsman"

Widzimy, że nasz dotychczasowy świat ekonomi i biznesu jaki znaliśmy w ostatnich 10 latach niestety został zaburzony. Rosnące koszty życia przez podnoszenie cen oraz inflację spycha przedsiębiorców na ekonomiczny margines. Dla niektórych posiadanie niezawodnego auta jest kluczem do sukcesu w biznesie a dla niektórych niezbędnym statusem. W takiej czy innej formie nie chcemy patrzyć pasywnie na to jak poziom rosnącego WiBORu szybuje w górę, a przez co zawyża on koszty finansowania. W tym celu zdcydowaliśmy sie na obniżenie marż kosztem zwiększonego wolumenu sprzedaży.Posiadamy również inne opcje finansowania pojazdów oraz maszyn. Wystarczy skontaktować się z naszymi Doradcami Motoryzacyjnymi KIngsman

Tel. 665801919
Mail - [email protected] 
Zespół Kingsman Finance
SPRAWDŹ OFERTY w ramach naszego PARASOLA FINANSOWEGO - tutaj kliknij


Zobacz także

Zainteresowany leasingiem?

Zostaw swoje dane kontaktowe jeśli chcesz kupić nowe auto w leasingu bądź kredycie.

Poniżej możesz wyrazić zgody na przesyłanie Ci informacji o nowych usługach i promocjach przez Kingsman sp. z o.o. KRS: 0000507613.
Pamiętaj, że zgody są dobrowolne i w każdej chwili możesz je odwołać.