Nowy bądź używany samochód - dlaczego warto kupić u Multidealera

2023-07-11 13:49

Można się zastanawiać dlaczego to świetny pomysł aby kupić nowe bądź używane auta u Multidealera. Przygotowaliśmy naszą listę 15 punktów dlaczego warto kupić właśnie z Nami!

Nowy bądź używany samochód - dlaczego warto kupić u Multidealera
1.Doskonałe relacje biznesowe
Dzięki naszym solidnym relacjom z partnerami biznesowymi, jesteśmy w stanie oferować naszym klientom atrakcyjne rabaty na pojazdy, a także dostęp do pojazdów dostępnych od ręki oraz używanych z gwarancją. Nasza umiejętność negocjowania lepszych warunków dla naszych klientów oznacza, że mogą oni zakupić swój wymarzony pojazd w jednym miejscu, w dobrej cenie, bez konieczności porównywania ofert w wielu miejscach.
 
2.Status "Dealera" i korzyści finansowe
Jako "Dealer" i dostawca pojazdów w świecie finansów, mamy unikalną pozycję, która przynosi korzyści naszym klientom. Nasz status może przyczynić się do lepszego scoringu klienta przy finansowaniu leasingów, co przekłada się na lepsze ceny finansowania i ubezpieczenia. To nie tylko prowadzi do znacznych oszczędności finansowych dla naszych klientów, ale także skraca procedury zakupowe w bankach, co sprawia, że cały proces jest dla nich prostszy i bardziej wygodny.
 
3.Wewnętrzna wiedza bankowa i leasingowa
Dzięki naszej głębokiej wiedzy z zakresu bankowości i leasingu, jesteśmy w stanie dokonać szczegółowej analizy dokumentów naszych klientów jeszcze przed złożeniem wniosków. To pozwala nam zidentyfikować potencjalne problemy, które mogłyby zaszkodzić ich scoringowi kredytowemu, i podjąć odpowiednie kroki, aby to zapobiec. Dzięki temu naszym klientom dajemy większą pewność i oszczędzamy im niepotrzebnych trudności.
 
4.Personalizacja usług
Nasze usługi są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Zamiast standardowych produktów finansowych, oferujemy rozwiązania dopasowane do specyficznych wymagań naszych klientów oraz ich aktualnej sytuacji finansowej. 
 
5.Transparentność
W Kingsman Finance staramy się być jak najbardziej transparentni dla naszych klientów. Oferujemy jasne i zrozumiałe informacje o wszystkich naszych usługach i produktach, a także o wszelkich potencjalnych ryzykach. Klient nie płaci Nam żadnych prowizji 

6.Doskonała obsługa klienta 
Nasz zespół składa się z doświadczonych profesjonalistów, którzy są zawsze gotowi pomóc naszym klientom. Oferujemy szybką i efektywną obsługę, zarówno online, jak i offline. Jeśli nie znamy jakieś odpowiedzi to na pewno ja zawsze znajdujemy. Prowadzimy klienta przez cały proces zakupu oraz finansowania od A do Z. 

7.Wsparcie dla klientów z trudną historią kredytową
W Kingsman Finance specjalizujemy się w obsłudze klientów, którzy mogą mieć trudności z uzyskaniem finansowania ze względu na swoją historię kredytową. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, jesteśmy w stanie zapewnić rozwiązania dostosowane do ich specyficznej sytuacji, pomagając im zdobyć wymarzony pojazd, pomimo wcześniejszych trudności finansowych.
 
8.Bezpieczeństwo
Dajemy klientom pewność, że ich dane i transakcje są bezpieczne dzięki zaawansowanym środkom bezpieczeństwa, które stosujemy.
 
9.Kompleksowe usługi
W Kingsman Finance nie ograniczamy się do dostarczania samochodów. Jesteśmy Twoim jednym punktem obsługi dla wszystkich potrzeb związanych z pojazdem, oferując szeroką gamę usług dodatkowych, takich jak autodetailing, instalacje GPS, wynajem pojazdów i wiele innych. Wszystko to realizowane jest przez naszych sprawdzonych partnerów, którzy spełniają nasze wysokie standardy jakości i obsługi klienta.
  
10.Innowacyjność
Kingsman Finance stale poszukuje nowych i kreatywnych rozwiązań finansowych, które pozwalają klientom na oszczędzanie pieniędzy i efektywne zarządzanie ich finansami. Mowa o różnych formach finansowania, wpłat własnych oraz wykupu bądź przewalutowań ( leasingi w euro )
 
11.Zaawansowana technologia
Wykorzystujemy najnowsze technologie, w tym sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe, aby zapewnić naszym klientom najbardziej zaawansowane i efektywne usługi finansowe. Możliwość złożenia wniosku online. 
 
12.Bezpieczeństwo
Dajemy klientom pewność, że ich dane i transakcje są bezpieczne dzięki zaawansowanym środkom bezpieczeństwa, które stosujemy.
 
13 Nieustające wsparcie po sprzedaży
W Kingsman Finance, nasze relacje z klientami nie kończą się w momencie podpisania umowy. Zapewniamy ciągłe wsparcie i pomoc podczas całego okresu użytkowania pojazdu. Czy to awaria, pytania dotyczące obsługi czy po prostu potrzeba porady, nasz zespół jest zawsze do dyspozycji naszych klientów, zapewniając spokój ducha i pewność, że są oni w dobrych rękach.
 
14.Elastyczne opcje płatności
W Kingsman Finance rozumiemy, że jednorazowe, duże wydatki mogą być obciążeniem dla naszych klientów. Dlatego oferujemy elastyczne opcje płatności, umożliwiające rozłożenie opłat związanych z zamówieniem pojazdu, takich jak opłata wstępna czy zaliczki, na dogodne raty. 
 
15.Społeczność i Networking
W Kingsman Finance stawiamy na budowanie silnej społeczności wokół naszej marki. Regularnie organizujemy eventy dla naszych klientów, które nie tylko są okazją do poznania innych użytkowników naszych usług, ale także stanowią platformę do nawiązywania nowych relacji, a nawet rozwijania wspólnych biznesów. W ten sposób dodajemy wartość, która wykracza poza tradycyjne usługi finansowe, wspierając rozwój naszych klientów.
 

Zobacz także

Zainteresowany leasingiem?

Zostaw swoje dane kontaktowe jeśli chcesz kupić nowe auto w leasingu bądź kredycie.

Poniżej możesz wyrazić zgody na przesyłanie Ci informacji o nowych usługach i promocjach przez Kingsman sp. z o.o. KRS: 0000507613.
Pamiętaj, że zgody są dobrowolne i w każdej chwili możesz je odwołać.